POČET POLOŽEK: 0
Sledujte last minute slevy na Facebooku
 

DOVOLENÁ NA LODI

Dovolenou na jachtě


Dovolená na jachtě.můžete vyzkoušet bez jakýchkoli předchozích zkušeností s jachtingem. Její největší výhodou je možnost s lodí navštívit místa, kam se běžný turista nepodívá. Můžete si tak ráno zaplavat v opuštěné zátoce a večer si zajet na večeři do rybářské hospůdky na ostrově. Samotná plavba je zábavou. Pokud máte zájem, Váš kapitán Vás během plavby naučí loď ovládat a z Vás se stane malý námořník. Kdo jako dítě nesnil o takovém dobrodružství?


Příjemně Vás překvapí i cena pobytu na plachetnici. Její pronájem i v té nejvyšší sezóně je obvykle levnější než průměrná cena penzionu. Na každé lodi je kuchyňka a spousta skladovacího prostoru včetně lednice, takže kdo chce, může se stravovat z vlastních zásob.


Budete-li potřebovat pro svou plavbu kapitána, pomůžeme Vám ho zajistit. Spolupracujeme s dlouholetými a zkušenými závodními jachtaři, kteří Vás s lodí dokonale seznámí a vždy bezpečně přivedou do přístavu. Jejich výkony a hodnocení bedlivě sledujeme a každý má možnost si z nich vybrat na našem partnerském webu znamykapitan.cz.